KONST / Litografier / Färglitografi 8983213
nr 898 3213
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi , Olle Bonniér (f. 1925), signerad, 105/150 bm: 47X60
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 juni 2014
kl 20:04:30
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér